siewka - komentarze


Siemka
Wstałam dziś o 10 a raczej drastycznie zostałam obudzona pzrez tatę... =/
Pojechaliśmy na cmentarze do babci i dziadziusia =(
Potem wbiłam do Andzi na chwilkę na 3 =D i do domQ... Jeszce ostatnie pzrygotowania... Później idzimy do babaci na wigilie... Szkoda ze nasha rodzina nie jest w komplecie ... eh =(
No nic bujam. Pozdro PaPaS

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.12.2004 :: 13:22 :: kasz.netis.net.pl

KrZyWaA

Witaaam .. !! .. Znoof noowy blogg... no to powodzeniaa w dalszym prowadzeniu .. No i prawdziwych świąt .. Bedzie dobrze .. BuŚka :*
25.12.2004 :: 00:38 :: host-62-141-242-197.tomaszow.mm.pl

gosia_z_niezawi

WESOŁYCH ŚWIĄT życzeee Ci :-* ;-)
24.12.2004 :: 19:33 :: bxu51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Emcia

Asiu chciałabym ci coś zadedykować...
Powiedz
24.12.2004 :: 19:32 :: bxu51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Emcia

Asiu chciałabym ci coś zadedykować...

Powiedz
24.12.2004 :: 19:15 :: xdsl-779.lubin.dialog.net.pl

namocypaktu

Hej! Fazowy blog:)) Wpadaj do mnie buźka papapapappapap Wesołych świąt
PS Zrób mi prezenicik i skomentuj u mnie notke, albo wpisz się do księgi:))
24.12.2004 :: 15:26 :: kasz.netis.net.pl

Madzik:)

NA POCZATKU TO CHCIAŁAM CI BARDZO PODZIEKOWAC ZA TO ZE ZOSTAŁAM OBDARZONA TYMZE LINKIEM)...WIEDZ ZE DLA MNIE TESH JESTES WYJATKOWA):*NO I ZYCZE CIE ZEBYS TE SWITA SPEDZIŁA NA PRAWDE WSPANIALE,BY NIE BYŁO W NICH MIEJSCA NA SMUTEK...BY NA TWEJ TWARZY MALOWAŁ SIE USMIECH:* I BY PRZYSZŁY ROK BYŁ LEPSZY OD OBECNEGO I ZEBYS BYŁA SZCZESLIWA I BY OTACZALI CIE WSPANIALI LUDZIE...TEGO ZYCZE CI Z CAŁEGO SERCA:* POZDRO I BUZIACZKI OD MADZIKA:*
24.12.2004 :: 14:33 :: 80.51.11.5

Kate :)

Asienko.... cieshem siem bardzo, ze dostalam adres tego bloga...boo too oznacza, ze uwazash mnie za wyjatkowa osobe...:) wiedz, ze w moich oczach jestes tak wyjatkowa osoba, ze to jest nie do opisania.... eeh.. tak jak jush Ci pisalam wczesniej, mam jush wyobrazenie o tym, co czujesh, ale pamietaj, ze nie moshesh siem poddawac... i dac siem sentymentom wspomnien... zachowaj w pamieci te dopre chwile, ktore mash za soba... wspomnienia to dopra rzecz, ale nie moshemy siem w nich pograzac.. musimy zyc dalej... z bagazem doswiadczen... wiedz, ze tak czy tak, spotkash siem z tymi, ktorych stracilas... Oni patrza na Ciebie... chca, zebys byla szczesliwa... napewno tak jest...!! i pewnie tak, jak ja , chca Cie widziec szczesliwa i usmiechnieta, a nie pograzajaca siem w smutQ i rozpaczy... Asienko, kocham Cie bardzo :****:)
24.12.2004 :: 14:32 :: byg121.neoplus.adsl.tpnet.pl

niedziela

siemka kuzynko nareszcie swieta, zeycze ci zeby one byly zdrowe i wesoly i 2005 rok of course ma byc lepszyz ;] pozdro papapa!
24.12.2004 :: 14:19 :: afu122.internetdsl.tpnet.pl

szurka

siemka !!!!!!!
fajny ten blogas... tak jak tamtem, ale nawet ten lepszy =)
nio ja tsh niedlugo spadam na wigile 9Aa wlasciwie na przygotowania ) u mnie bedzie az 17 osobek i chyba niepotrzebuje wiecej :D hehehe
WESOLYCH SWIAT !!!!!!!!!! !
Talk.pl :: Wróć